Uçak Kargo

uçak kargo

Şehirlerarası ya da uluslararası acil teslim etmeniz gereken evrak, eşya veya paketler için uçak kargo hizmeti sağlıyoruz. Uçak kargo ile dünyanın diğer ucuna hızlı gönderi iletebilir ve zamandan kazanabilirsiniz. Aynı zamanda Türkiye’nin dört bir yanına saatler içinde teslimat yapmak mümkün. Uçak kargo hizmeti sunan firmamız, Türkiye’nin ve dünyanın en güvenilir hava kargo şirketleri ile çalışmaktadır.

Bizler, Redex Kurye olarak havaalanına hızlı teslimat yapıyor ve zamanınızın size kalmasını sağlıyoruz. Havaalanına gitmek ve oradaki belge, sıra vb. işlemlerle uğraşmak için gününüzün tamamını ayırmanıza gerek yok! Profesyonel uçak kurye ekibimiz, tüm işlemleri sizin adınıza yürütür. Sadece bizi arayın ve kargonuzu dünyanın dört bir yanına ulaştıralım!

Uçak Kargo Nedir?

Uçak kargo, şehirler arası ve uluslararası teslimatların en hızlı ve en güvenli şekilde gerçekleştirilmesi için kullanılan taşımacılık hizmetidir. Bu hizmet, tarifeli uçak ya da kargo uçaklarıyla hızlı ve güvenli gönderi iletme sağlar. Redex Kurye, adresinizden teslim aldığı paket, belge ya da kolileri havaalanına iletilir ve sizin adınıza gönderi teslimatıyla ilgilenir.

Uçak kargo hizmeti havaalanlarının bulunduğu her şehir için gerçekleştirilebilir. Örneğin, İstanbul’dan Paris’e, Bursa’dan Erzurum’a uçak kargo ile paket gönderebilirsiniz. Uçak kargo hizmetini tek yönlü veya çift yönlü olarak kullanmak mümkün.

Redex Kurye, sektöründe kazandığı deneyim ve bilgi sayesinde havaalanı kurye ve uçak kargo için her zaman profesyonel hizmet sağlar. Gönderileriniz hassasiyetle ve özenle taşınarak havaalanına ulaştırılmaktadır. Havaalanına ulaştırılan paketler, en iyi uçak kargo şirketleri personeline teslim edilir. Gönderi takibi için her aşamada bizimle iletişime geçebilir ve sürecin en iyi şekilde yönetildiğine şahit olabilirsiniz!

Uçak Kargo Nasıl Kullanılır?

Teknoloji ve küreselleşmeyle birlikte sadece şehir içi değil, uluslararası ve şehirlerarası paket göndermek kolaylaştı. Günümüzde sadece saatler içinde binlerce km uzaklıktaki bir şehre paket gönderebilir ve sorunsuz teslimattan yararlanabilirsiniz.

Uçak kargo şirketlerinin sadece taşımacılık ve kargo için kullandığı özel uçaklar bulunur. Bu uçaklar, yolcu uçağından daha büyüktür ve yaklaşık 20 araba alacak kadar büyüktür. Dolayısıyla tek seferde binlerce kişinin paketi, hızla teslim edilebilir.

Firmamız, uçak kargo ile gönderi ulaştırmak istediğinizde özel ve esnek çözümler sunmaktadır. Bizi arayarak uçak kargo ile gönderi iletmek istediğinizi belirtebilirsiniz. Uçak kurye personeli, belirttiğiniz adrese gelerek paketi alır ve havaalanına ulaştırılır. Sizin tarafınızdan belirtilen uçağa iletilir ve gerekli bilgilendirmeler yapılır.

Paketin teslim edildiği uçak, alıcının bulunduğu şehre indiğinde yine Redex Kurye’nin havaalanı kurye personeli ilgilenir. Paket, uçak kurye personelimiz tarafından teslim alınır ve alıcının adresine gönderilebilir. Ancak bu hizmet, sınırlı şehirler için geçerlidir. En güncel bilgiyi edinmek için bizi hemen arayabilirsiniz!

Uçak Kargo Kaç Günde Gelir?

Hızlı ve güvenilir teslimat için tercih edilen uçak kargo, mesafeye bağlı olarak aynı gün teslimat yapabilir. Ancak okyanus ötesi ülkeler için teslimat süresi 3 – 4 günü bulabilir. Uçak kargo, gemi ile taşımacılık ya da karayolu taşımacılığına oranla daha hızlı ve güvenli bir teslimat yöntemidir.

Redex Kurye’nin sağladığı uçak kargo hizmetini kullandığınızda herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Uçak kurye personeli, gönderinizin sağlam ve güvenilir şekilde ulaştığından emin olur. Aynı zamanda gerekli durumlarda tüm bilgiler şeffaf ve eksiksiz olarak size iletilir.

Uçak kargo şirketini yakından inceleyin.

Uçak Kurye Şirketi Nasıl Seçilir?

Taşımacılık ve lojistik sektörünün büyümesiyle birlikte artık daha fazla kişi, gönderilerini uçak kargo ya da moto kurye firmalarına teslim ediyor. Havaalanı moto kurye ile günlük hayatınızdan ödün vermenize gerek yok. Redex Kurye’nin profesyonel uçak kurye personeli, paketi dilediğiniz noktadan teslim alabilir.

Doğru, güvenli ve hızlı uçak kurye şirketi seçmek için şu konulara dikkat etmelisiniz:

  • Acil ve hızlı iletilmesi gereken paketler için 7/24 uçak kurye hizmeti sunan şirketler tercih edilmeli,
  • Uçak kurye personeli güler yüzlü bir iletişim benimsemeli ve her soru ya da sorun için pozitif yaklaşıma sahip olmalı,
  • Paketin sorunsuz ve hızlı teslim edilmesi için marka bilinirliği yüksek ve güvenliğiyle ön plana çıkan uçak kargo şirketleri tercih edilmeli,
  • Uçak kargo ve uçak kurye şirketleri taahhüt edilen zamana uymalı,
  • Garantili teslimat sunmayı başaran uçak kurye şirketleri tercih edilmeli,
  • Uçak kargo fiyatları makul ve ekonomik çözümler sunmalı.

Redex Kurye, 7/24 uçak kurye ve garantili teslimat ile müşteri odaklı bir anlayış benimsemiştir. İstanbul, Tekirdağ, Düzce, Bursa, Kocaeli, Yalova vb. birçok şehirde hizmet sunan firmamız, Türkiye’de en çok tercih edilen uçak kurye şirketleri arasında yer almaktadır.

Redex Kurye hizmet bölgelerini inceleyin.

 

Uçak Kargo ile Aynı Gün Teslimat Avantajı!

Yurtdışında ya da şehir dışında yaşayan arkadaşlarınız veya aileniz için en hızlı teslimat sunan taşımacılık yöntemini merak ediyor musunuz? Uçak kargo ile aynı gün teslimat avantajından yararlanarak sevdiklerinizi mutlu edebilir ya da işlerinizin kısa sürede tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Redex Kurye olarak bizler, dilediğiniz an belirttiğiniz adreste hazırız. Örneğin, akşam saatlerinde uçak kargo şirketine teslim edilmesi gereken bir paketi sabah alabilir ve gününüzü en iyi şekilde planlamanız için yardımcı olabiliriz. Havaalanı, liman ya da gümrük gibi en yoğun trafiğin olduğu noktalara gitmek istemiyorsanız bizi hemen arayın!

Acil uçak kurye ihtiyaçlarınız için Redex Kurye’nin size özel esnek çözümlerinden yararlanabilirsiniz. Yüksek müşteri memnuniyeti sağlamayı başaran firmamız, zamandan ve bütçenizden tasarruf etmenizi sağlar.

Atatürk Havalimanı uçak kargo ya da Sabiha Gökçen Havalimanı uçak kargo ihtiyacınız için hemen bizi arayın, paketinizi dakikalar içinde güvenle teslim edelim! Şehir dışından ya da ülke dışından gelen paketleriniz, göndermeniz gereken koliler ya da diğer materyaller için 7/24 hizmet vermekteyiz.

Uçak Kargo Hakkında Sıklıkla Sorulan Sorular

Uçak kurye veya uçak kargo hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Müşterilerimizden gelen sorular doğrultusunda en çok merak edilen soruları cevaplandırmak istedik. Uçak kargo ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ya da bulunduğunuz noktaya uçak kurye çağırmak için bir telefon uzağınızdayız!

Uçak kargo nedir?

Paket, koli, evrak, kişisel eşya vb. ürün ya da malzemelerin özel kargo uçakları ya da yolcu uçaklarıyla iletildiği taşımacılık yöntemi uçak kargo olarak adlandırılır. Uçak kargo, şehirler arası ya da uluslararası kullanılabilir.

Havalimanı kurye nedir?

Havaalanına teslim edilmesi ya da havaalanından alınması gereken koli, paket, belge vb. ürünleri, müşterilerin belirttiği adrese ileten kişilere havalimanı kurye denir. Uçak kurye olarak da adlandırılan bu hizmet, Redex Kurye tarafından verilmektedir.

Uçak kargo güvenilir mi?

Uçak kargo, en güvenilir ve en hızlı taşımacılık yöntemidir. Uluslararası ya da şehir dışı gönderiler için maksimum hız ile hizmet verir.

Yolcu uçaklarıyla kargo gönderilir mi?

Evet, birçok havayolu şirketi yolcu uçaklarıyla kargo taşımacılığı yapmaktadır. Tarifeli uçakların kalkış ve iniş zamanlarını takip ederek yolcu uçağıyla kargo gönderebilirsiniz. Redex Kurye, yolcu uçaklarıyla kargo gönderirken veya kargo alırken de yanınızda.

Uçak kargo ne zaman teslimat yapar?

Uçak kargo hizmetinin teslimat süresi mesafeye göre farklılık gösterir. Ülke içi teslimatlar genellikle aynı günde yapılır. Uluslararası teslimatlarda süre 2 – 3 günü bulabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen AraWhatsApp