Uçak Kurye

Yurtiçi ya da yurtdışı için acil ulaştırılması gereken paket ya da evraklarınız mı var? Havaalanı trafiği, kargo işlemleri, teslimat vb. süreçler için uzun uzadıya vaktiniz yoksa uçak kurye hizmeti ile yanınızdayız!

Uçak kurye seçeneği ile yurtdışı ya da yurtiçine ulaştırılması gereken paket ya da belgelerinizi en hızlı ve en hasarsız şekilde teslim ediyoruz. Firmamız, İstanbul ve Kocaeli vb. birçok noktada uçak kurye hizmeti sağlar. Uçak kurye hizmetini havaalanına acil ulaştırılması gereken belgeler ya da havaalanından alınması gereken paketler için tercih edebilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı uçak kargo şirketlerimiz aracılığıyla her zaman uygun fiyat sağladığımızı bilmelisiniz! Şehirlerarası ve yurtdışı gönderileri teslim alarak havaalanına ileten ya da havaalanından teslim alarak adrese teslim eden kişilere uçak kurye adı verilir. Uçak kurye ile küçük eşya, belge, hassas eşya ya da kıymetli evraklar en hızlı şekilde teslim edilmektedir. Günümüzde şehirlerarası teslimat için genellikle kargo şirketleri tercih edilir. Aynı zamanda bazı kargo şirketleri, uluslararası teslimat hizmeti sunar. Ancak bu teslimatlarda süre oldukça uzundur. Öyle ki, küçük bir belge ya da paketin teslim edilmesi 1 hafta – 10 günü bulur. İşte, bu noktada işleriniz aksar veya sevdiklerinize gönderdiğiniz bir ürün hasar görebilir. Kargo şirketleri ile şehirlerarası ya da uluslararası gönderim gerçekleştirdiğinizde transfer aşamaları oldukça uzundur. Bu sürede paketiniz birçok kez taşınır, transfer noktalarında bekler ve hasar alır. Uçak kurye hizmeti ile tüm bu süreç 4 katına kadar daha kısa sürer. Bir gönderi ya da paketin uçak kargo şirketine teslim edilmesi sadece saatler alır. Ayrıca uçağın hızlı olması nedeniyle birçok paket saatler içinde veya aynı gün teslim edilecektir. Üstelik tüm aşamalar alanında uzman ve güvenilir uçak kurye personelimiz tarafından tamamlanır.

uçak kargo kurye

Günümüzde en güvenilir ve en hızlı ulaşım yöntemi, havayoludur. Uçaklar, genellikle 900-1020 km/saat hızla gider ve bu da teslimatların çok kısa sürede tamamlanmasını sağlar. Karayolu veya demiryolu taşımacılığında bu süre oldukça uzundur. Aynı zamanda özellikle karayolu taşımacılığında kaza riski çok daha yüksektir. Uçak kurye ile gönderim yaptığınızda paketinizin hasar alma riski oldukça düşüktür. Paketiniz, sadece uçağın kargo bölümüne teslim edilir. Genellikle ikinci ya da üçüncü transfer alanları bulunmaz. Bu sayede paketiniz sık sık taşınmayacaktır. Uçak kurye hizmeti sayesinde paketinizin kayıp, çalıntı ya da hasar alma riski neredeyse sıfırdır. Günümüzde dünyanın en büyük şirketlerinden yerel firmalara kadar birçok kişi uçak kurye ile güvenilir teslimatı tercih eder. Bireysel ve kurumsal gönderiler için hız, güvenilirlik ve profesyonellik büyük önem taşır. Uçak kurye, beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılayan sayılı hizmet seçeneklerindendir. Örneğin, kargo şirketleri için teslimat süresi oldukça uzundur ve çok sayıda transfer alanı bulunur. Ayrıca paketiniz birçok kez el değiştirir ve hasar riski artar.

Uçak Kurye Teslimatı Nasıl Gerçekleştirilir?

İlk kez uçak kurye hizmetimizi kullanmak isteyen müşterilerimiz için süreç ile ilgili birkaç bilgi vermek istiyoruz. Ayrıca daha fazla bilgi edinmek için bizi 7/24 arayabilirsiniz. Uçak kurye ve diğer moto kurye hizmetlerimizle 7/24 yanınızdayız!

Uçak kurye hizmetimizi tercih ettiğinizde süreç genel anlamda şu şekilde ilerleyecektir: • Müşterilerimiz e – mail, web site ya da çağrı merkezi aracılığıyla bize ulaşır, • Güler yüzlü ve özverili personellerimiz tüm sorularınızı ayrıntılı olarak yanıtlar, • Gönderici adresi, iletişim numaraları vb. bilgiler alınır, • Adresinize en yakın uçak kurye personeli ile iletişime geçilir, • Uçak kurye personeli doğrudan adresinize gelir ve paketi teslim alır, • Sürecin daha hızlı ilerlemesi için uçak kurye personelimiz adresinize gelmeden önce paketi sarabilir veya ambalajlayabilirsiniz, • Uçak kurye personeli doğrudan havaalanına doğru yola çıkar, • Tarifeli uçak ya da kargo uçaklarının saatleri ve müşteri talepleri doğrultusunda en hızlı ve güvenilir seçenek belirlenir, • Uçak kurye personeli paketi teslim eder ve göndericiye bilgi verilir. Firmamız, kargo uçağı şirketlerine teslimat yapabildiği gibi doğrudan tarifeli uçaklarla da teslimatın gerçekleşmesini sağlayabilir. Ayrıntılı bilgi için bizi aramaktan çekinmeyin! İstanbul uçak kurye veya Kocaeli uçak kurye vb. hizmetlerimiz çift yönlüdür. Bu bağlamda, uçak kurye personeli doğrudan havaalanı teslimatı yapabildiği gibi havaalanından paketi alarak size teslimat gerçekleştirebilir. Uçağa alınması uygun olan 15 kilograma kadar tüm paket, eşya ya da gönderileriniz için bizi arayabilirsiniz! Gönderici – havaalanı arasındaki mesafe, paket ağırlığı, teslimat tarihi vb. birçok durum uçak kurye fiyatları üzerinde etkilidir. Dolayısıyla ortalama bir fiyat aralığı belirtmek yanıltıcı olabilir. Bizi arayarak paketiniz hakkında bilgi verebilir ve en doğru uçak kurye fiyatını öğrenebilirsiniz. Uçak kurye fiyatları birçok kritere göre farklılık gösterir. Ancak firmamız, her zaman ekonomik ve makul uçak kurye fiyatı sağlamayı başarır. Sektörde ön plana çıkmamızı sağlayan en önemli özelliklerimizden biri uygun fiyattır. Kaliteli ve güvenilir teslimata uygun fiyatla sahip olmak istiyorsanız bizi hemen arayın!

uçak kargo kurye
uçak kargo kurye

Söz konusu hızlı teslimat olduğunda akla gelen ilk firma, Gebze Acil Moto Kurye ailesidir. Şirketimiz, uluslararası gönderi teslimatı standartlarına uygun olarak hizmet verir. Aynı zamanda moto kurye personelimiz her teslimat için özverili ve hassas bir çalışma yürütmektedir. Bu bağlamda, her geçen gün mutlu müşterilerimizin sayısını artırmayı başarıyoruz. Çözüm odaklı, hızlı ve kaliteli hizmette çok iddialıyız! Bireysel ve kurumsal müşterilerimize yönelik fiyat ve hizmet ayrıcalıkları hakkında bilgi edinmek için bizi arayın. Uçak kurye ya da havaalanı motor kurye hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bizi direkt arayabilirsiniz! Firmamız, 7/24 uçak kurye hizmeti sunar. Bizi tercih etmenizi sağlayacak diğer özelliklerimiz: • Güvenilir uçak kurye seçeneği, • Alanında uzman ve nitelikli uçak kurye personeli, • Uygun fiyatlı uçak kurye ayrıcalığı, • Müşteri odaklı hizmet anlayışı, • Yenilikçi ve esnek hizmet seçeneği, • %100 gizlilik ile müşteri mahremiyeti, • Geniş hizmet ağı, • Farklı iletişim kanalları, • Kaliteli hizmet, • Şeffaf ve dürüst hizmet anlayışı, • Teknolojik ekipmanlarla yenilikçi hizmet, • Kolay, pratik ve güvenilir teslimat. Firmamız, sektörde kazandığı tecrübeyi güler yüzlü hizmet ve teknolojik ekipmanlarla geliştirmeye devam ediyor. Alanında uzman ve nitelikli havaalanı kurye personelimiz sayesinde müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı başarıyoruz. Teslimat konusunda sağladığımız titizlik, özveri ve disiplin sayesinde uçak kurye tercih eden müşterilerimizi mutlu etmekteyiz. Adresten – havaalanına, havaalanından – adrese gerçekleştirilmesi gereken teslimatlar için bizi hemen arayın!

Hemen AraWhatsApp