Şehirler Arası Moto Kurye

motokurye şehirlerarası

Şehirler arası kurye hizmeti ile farklı şehirlere teslim edilmesi gereken evrak, dosya ya da koli gibi eşyalarınızı en hızlı şekilde iletebilirsiniz. Firmamız, şehirler arası kurye teslimatı için her zaman nitelikli moto kurye ekibi ile hizmet vermektedir. Yüksek hacimli güçlü motorlarımız ve nitelikli şehir dışı kurye personelimiz ile zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz!

Günümüzde bir noktadan diğer noktaya ulaşım yöntemleri artış gösterse de trafik ve yoğun nüfus, daha fazla zaman harcamanıza neden olabilir. Özellikle şehirler arası teslimat 4 – 5 gün sürebilir ve bu süreçte birçok kaygı yaşayabilirsiniz. Redex Kurye olarak bizler, müşterilerimizin endişelerini anlıyor ve bu bağlamda hızlı, güvenilir, pratik teslimat sunuyoruz. Bizi hemen arayın ve şehirler arası motorlu kurye hizmetimiz için kayıt oluşturun!

Moto kurye hizmet bölgelerimizi incelemek için tıklayın.

Şehirler Arası Moto Kurye Hizmeti Nedir?

Şehirler arası moto kurye hizmeti bir evrak, paket, kişisel eşya, özel ürün, belge vb. materyallerin motorlu araç kullanılarak hızlı teslim edilmesidir. Profesyonel şehir dışı moto kurye elemanları, güçlü ve son model motorları sayesinde trafiğe takılmadan hızlı teslimat gerçekleştirir. Redex Kurye’nin şehir dışı kurye ekibi alanında uzman, lokasyona hakim ve güler yüzlü kişilerden oluşuyor.

Şehirler arası moto kurye ile 90 – 180 dakika aralığında hızlı teslimat fırsatını kullanabilirsiniz. İstanbul’dan Bursa’ya, Gebze’den İstanbul’a ya da Yalova’dan Tekirdağ’a ulaştırmanız gereken evraklar için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Redex Kurye olarak bizler, geniş dağıtım ve hizmet ağı ile Türkiye’nin birçok noktasında hizmet veriyoruz. Bireysel ve kurumsal gönderilerinizi en hızlı ve en güvenilir yöntemle ulaştırmak istiyorsanız, iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz!

Şehir Dışı Moto Kurye Ne Taşır?

Şehir dışı moto kurye ile acil teslim edilmesi gereken birçok eşya, ürün ya da malzemeyi dilediğiniz noktaya ulaştırıyoruz. Çok büyük ve motorla taşınması uygun olmayan eşyalar haricinde istediğiniz ürünün dilediğiniz noktaya ulaşması için şehirler arası motor kurye çağırabilirsiniz.

Uzun yıllardır şehir içi ve şehirler arası moto kurye hizmeti veren firmamız, her paketin çok kıymetli ve hassas olduğunu bilerek hareket eder. Bu bağlamda gönderileri kaybı, hasar, yıpranma, kırılma vb. olumsuz durumların yaşanmayacağından emin olabilirsiniz. Redex Kurye olarak bizler, şehir dışı moto kurye hizmeti için garantili teslimat sağlayan sayılı firmalar arasında yer almaktayız.

Şehir dışı moto kurye ile birçok ürün ve eşyanın en hızlı ve sağlam şekilde taşınmasını talep edebilirsiniz:

 • Pasaport,
 • Gümrük belgeleri,
 • İlaç,
 • Kimlik,
 • Her tür evrak,
 • Noterden alınan vekaletname, satış beyannamesi, feragatname vb.,
 • Kamu kurum ya da kuruluşlarına iletilmesi gereken belgeler,
 • Şirket belgeleri ya da şirket kimliği,
 • Kıyafet ve tekstil ürünleri,
 • Ayakkabı, cüzdan ve çanta gibi kişisel eşyalar,
 • Özel ürünler,
 • Çiçek, çikolata vb.,
 • Numune ya da laboratuvar ürünleri,
 • Medikal malzeme,
 • Pasta,
 • Fatura,
 • Sözleşme.

Redex Kurye, yıllara dayanan tecrübesi ile her eşya ya da materyalin taşınmasını tecrübe etmiştir. İster hassas kolay kırılabilir bir cam ya da özel bir paket. Profesyonel şehirler arası motor kurye elemanlarımız, paketin içeriği ile ilgilenmez. Bizim için en önemli şey, zamanında hızlı ve sağlam teslimattır! Siz de hızlı ve güvenli teslimata önem veriyorsanız bizi hemen arayın!

Şehir Dışı Motor Kurye ile Zamandan ve Bütçenizden Tasarruf Edin!

Günümüzde seyahat etmek ya da yola çıkmak için ciddi miktarlarda harcama yapmanız gerekebilir. Aynı zamanda gününüzün büyük bir kısmını yolda geçirmek zorunda olursunuz. Ancak şehir dışı moto kurye hizmeti ile siz evde ya da arkadaşlarınızla olurken biz sizin için hızlı teslimat gerçekleştiririz.

Zamandan ve bütçenizden tasarruf etmenizi sağlayacak şehirler arası motor kurye hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Bir telefon uzağınızdayız! Dilerseniz mail ya da iletişim formumuzu kullanarak yazılı iletişim de kurabilirsiniz.

Şehir dışı motor kurye fiyatları mesafe, gönderi ağırlığı vb. faktörlere göre farklılık gösterir. Aynı zamanda otoyol, gişe, köprü vb. ücretlendirmeler geçerlidir. Ancak ek maliyet çıkarmadığımızdan emin olabilirsiniz. Müşterilerimiz, ödemelere ait dekont, fiş veya fatura talep edebilir.

Şehirler Arası Moto Kurye Nasıl Teslimat Yapar?

Herhangi bir evrak, paket ya da koliyi şehir dışına iletmek için moto kurye şirketleri veya kargoculuk sistemi tercih edilir. Ancak geleneksel kargoculuk sisteminde teslimat süresi minimum 3 – 4 gün sürer ve çoğu zaman teslimat süresi aşılır. Redex Kurye, teslimat süresi konusunda hassastır ve size belirtilen süre içinde teslimat yapar.

Şehirler arası moto kurye teslimatı şu adımlarla gerçekleşir:

 • Redex Kurye ile telefon, online form ya da mail ile iletişim kurulur,
 • Pozitif ve disiplinli çağrı merkezi çalışanlarımız alıcı – gönderici adresi, iletişim bilgileri vb. konuları kayıt eder,
 • Adrese en yakın şehir dışı moto kurye personeline bilgi verilir,
 • Şehirler arası motorlu kurye personelimiz kısa sürede adresinize ulaşır,
 • Moto kurye paketi teslim alır almaz yola çıkar,
 • Alıcı adresine gidilir ve paket teslimi imzayla gerçekleştirilir,
 • Paket teslimatı ardından göndericiye bilgi verilir,
 • Gönderici tarafından talep edilmesi halinde iletilen paket ya da belge yeniden gönderici adresine ulaştırılabilir.

Şehirler Arası Moto Kurye Hangi İllerde Var?

Redex Kurye, yılların verdiği tecrübe ve yüksek müşteri memnuniyeti ile sektörün lider firmaları arasında yer alır. Firmamız tarafından her gün başarılı yüzlerce teslimat gerçekleştiriliyor. Aynı zamanda hizmet alanımızı ve şubelerimizi her geçen gün artırmaya ve geliştirmeye devam ediyoruz.

Şehirler arası moto kurye hizmetini İstanbul, Bursa, Kocaeli, Yalova, Tekirdağ vb. birçok şehirde sunuyoruz. Aynı zamanda gümrük, havaalanı ve liman gibi ulaşım noktalarına da teslimat sağlamaktayız. Uçak kurye ve gümrük kurye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizi hemen arayın!

Şehirler Arası Motorlu Kurye Hakkında Sıklıkla Sorulan Sorular

Redex Kurye olarak bizler, şehir dışı moto kurye hizmetimiz hakkında size bilgi vermeye çalıştık. Daha fazla bilgi edinmek ya da acil şehir dışı moto kurye çağırmak için bizi arayın!

Şehirler arası moto kurye nasıl çağırılır?

Bulunduğunuz konuma şehir dışı moto kurye çağırmak için Redex Kurye’nin iletişim numaralarını kullanabilir ya da mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Şehir dışı moto kurye hangi illere hizmet veriyor?

İstanbul, Kocaeli, Yalova, Tekirdağ, Bursa, Düzce vb. şehirlerde şehir dışı moto kurye hizmeti sunuyoruz. Ayrıca uçak kurye ve liman kurye ile Türkiye’nin dört bir yanına acil moto kurye hizmeti sağlıyoruz.

Şehir dışı motorlu kurye ne zaman teslimat yapar?

Redex Kurye olarak bizler, müşterilerimizin 7/24 şehir dışı motorlu kurye çağırmasına olanak sunuyoruz. Acil şehirler arası moto kurye teslimatı ile küçük eşya, evrak, koli, hediyelik ürün vb. teslimatı gerçekleştirmekteyiz.

Gece şehir dışı moto kurye çalışır mı?

Gece saatlerinde veya sabahın erken vakitlerinde gece şehir dışı moto kurye çağırabilirsiniz. Gece şehir dışı moto kurye personeli, alanında uzman kişilerden oluşmakta ve güvenli teslimat gerçekleştirmektedir.

Şehirler arası moto kurye güvenli mi?

Redex Kurye ailesi olarak bizler, şehirler arası moto kurye sektöründe güvenilir, hızlı ve pratik hizmet sunmaktayız. Paketleriniz, garantili olarak teslim edilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen AraWhatsApp