Gümrük Kurye

gümrük kurye

Gümrük kurye hizmeti taşınan belge ve paketlerin çok değerli olması nedeniyle özellikle dikkat edilmesi gereken bir alandır. Redex Kurye olarak bizler, gümrük kurye ekibimizin tamamını alanında uzman ve gümrük konusunda deneyimli kişilerle oluşturuyoruz. Gümrükte sizin adınıza tamamlanması gereken işlemler, gümrükten alınması gereken paketler ya da gümrüğe iletilmesi gereken belgeler için Redex Kurye’yi arayabilirsiniz.

Gümrük kurye özellikle ithalat, ihracat odaklı şirketler ve yurtdışından alışveriş yapan kişiler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Bu sayede gümrüğe gitmek için harcayacağınız vakti, dilediğiniz gibi değerlendirebilir ve bulunduğunuz konumda kuryemizin size ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Gümrük kurye personelimiz, aldığı teslimatı ivedilikle size teslim edecektir!

Gümrük Kurye Nedir?

Gümrük kurye, gümrükten teslim alınan paketleri veya gümrüğe iletilmesi gereken evrakları motorlu araç kullanarak hızla ulaştıran personeldir. Günümüzde gümrüğe gitmek, yoğun trafik ile mücadele etmeyi gerektirir. Gümrük moto kurye ise motorlu aracın sağladığı hız ve alanında profesyonel olan gümrük kuryemizin tecrübesi ile hayatınızı kolaylaştırır.

Bizler, Redex Kurye olarak gümrük moto kurye alanında maksimum güvenlik ve maksimum hızı önemsiyoruz. Yoğun iş temposu, sosyal yaşantı ve rutin işlerinizden vakit ayıramadığınız durumlarda Redex Kurye’nin profesyonel gümrük kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Gümrük Kurye Hizmet Alanı Nedir?

İstanbul’da ya da büyükşehirlerde yaşayan kişiler için herhangi bir yerden bir yere ulaşmak oldukça zor olabilir. Özellikle gümrük, havaalanı ve liman gibi şehir merkezlerine uzak noktalara gitmek için günün büyük bir kısmını harcamalısınız. Peki, tüm bu işlemleri sizin için yerine getiren Redex Kurye’yi tercih etmek ister misiniz?

Redex Kurye, gümrük kurye ile birçok belgeyi sizin adınıza teslim eder veya gümrükten alınan paket ve kolileri dilediğiniz noktaya ulaştırır. Örneğin, gümrükten en çok talep edilen bazı işlem ve belgeler arasında ordino, antrepo, uygunluk belgesi, konşimento ve atr işlemleri yer alır. Sadece bir belge götürmek için 4 – 5 saat harcamanıza gerek yok!

Acil gümrük kurye personelimiz, sizin için tüm belgeleri iletir. Dilediğiniz tarih ve zaman aralığında gümrük kurye çağırmak için, bizi arayın!

Gümrük Kurye Şirketi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Günümüzde insanların gümrük, havaalanı ve liman vb. bölgelere ulaşması için epey bir efor ve zaman harcamaları gerekiyor. İşleri kolaylaştırmak ve zaman kazanmak için gümrük kurye şirketleri ön plana çıkmayı başardı. Ancak işini doğru yapmayan, gecikmeli teslimat ileten ve hoş olmayan bir iletişim kuran şirketlerle çalışmak daha fazla maddi ve manevi kayıp yaşamanızla sonuçlanabilir.

İşte, bu noktada gümrük kurye şirketi seçiminde özenli davranmalısınız:

 • Hassas veya kırılgan eşyalar için veya belge, sözleşme vb. evraklar için her zaman özenli taşımacılık sunulmalı,
 • Çağrı merkezi 7/24 ulaşılabilir olmalı ve müşterilerin endişelerini gidermek için pozitif iletişim sağlanmalı,
 • Gümrük moto kurye personeli her zaman hızlı hareket etmeli ve söz verilen saatte teslimat gerçekleştirmeli,
 • Motor bakımları eksiksiz olarak yapılmalı ve motorların dış görünümü sağlam olmalı,
 • Gümrük moto kurye fiyatları bütçe dostu ücret aralığıyla sunulmalı,
 • Paketin taşınması sırasında maksimum güvenlik sağlanmalı,
 • Gümrük moto kurye personeli, belgeyi teslim ettiğinde imza almalı ve olası tüm şüpheleri gidermeli,
 • Teslimat sonrasında gönderici bilgilendirmeli.

Bizler, Redex Kurye olarak müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak hizmet veriyoruz. Hızlı ve acil teslimat gereken her alanda bizimle iletişime geçebilir ve 7/24 gümrük moto kurye hizmetini kullanabilirsiniz.

Moto kurye hizmetlerimizi yakından inceleyin.

Gümrük Kurye Hizmeti Nasıl İlerler?

Türkiye’nin dört bir yanında özellikle de İstanbul’un birçok noktasında gümrük müdürlükleri bulunur. Gümrük müdürlükleri genellikle yoğundur ve milyonlarca kişinin ihtiyacını karşılaması gerekebilir. Bu nedenle gümrük müdürlüklerine gitmek kadar oradaki işlemleri yapmak da oldukça yorucudur. Redex Kurye’nin profesyonel gümrük motorlu kurye elemanları ise tüm sürece hakimdir ve gerekli çalışmaları eksiksiz olarak tamamlar.

Gümrük moto kurye İstanbul ihtiyaçlarınız için her zaman yanınızda olduğumuzu bildirmek isteriz. Konforlu, rahat ve hızlı gümrük işlemleri için bizi arayın!

Redex Kurye’nin profesyonel hizmet anlayışıyla sunduğu gümrük kurye hizmeti genel olarak şu şekilde ilerler:

 • Sizden gelen arama veya mail sonrasında belirttiğiniz gümrük müdürlüğüne en yakın olan kuryemizi bilgilendiririz,
 • Kuryemiz gerekli bilgileri veya evrakları teslim aldıktan sonra hızla gümrük müdürlüğüne ulaşır,
 • Gümrük müdürlüğüne ulaşan moto kurye, belgelerin teslimi konusunda hızlı davranır,
 • Teslim alınan her belge, evrak ya da koli için müşterilerimize SMS veya mail yoluyla bilgilendirme yapılır,
 • Konşimento, ATR, Kontrol, Antrepo, Ordino ve Uygunluk Belgesi için gerekli olan işlemler alanında uzman gümrük motorlu kurye personelimiz tarafından yürütülür.

Gümrükten almanız gereken belge ya da paketler için de süreç aynı şekilde tamamlanır ve titiz bir çalışma gerçekleştirilir. Aynı zamanda dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz çağrı merkezi numaramız ile gerekli bilgilendirmeleri şeffaf ve eksiksiz olarak bildirmekteyiz.

Uygun Fiyatlı Gümrük Motorlu Kurye Hizmeti!

Redex Kurye, yıllardır gümrük motorlu kurye hizmetini başarıyla yerine getirmektedir. Personelimiz, gümrük müdürlüğünde yapılması/yapılmaması gereken her işlem için eğitim almıştır ve süreci eksiksiz olarak tamamlar.

Uygun fiyatlı gümrük motorlu kurye hizmetinden yararlanarak trafiğe girmeden ve ekstra pahalı ücretler ödemeden paket alabilir veya belge iletebilirsiniz. Bireysel ve şirketlere yönelik gümrük kurye fiyatları hakkında bilgi edinmek için bizi dilediğiniz an arayın!

Zaman kaybı yaşamamak ve yüksek gönderi ücretleri ödememek için Redex Kurye’nin bütçe dostu fiyatlarından yararlanabilirsiniz! Gümrük kurye fiyatları gönderinin ağırlığı, gümrük müdürlüğü – alıcı adresindeki mesafe, moto kurye gönderi türü vb. koşullara göre farklılık gösterir. Ayrıca her zaman her müşterimiz için eşit fiyat politikası sağlayarak güvenli bir ilişki sağladığımızı belirtmeliyiz.

Gümrük Kurye Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Gümrük kurye hizmeti veya gümrük motorlu kurye seçeneği ile ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Redex Kurye, her soru ve sorununuz için yenilikçi çözümlere sahiptir. Dilerseniz, müşterilerimizin en çok merak ettiği soruları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Gümrük kurye nedir?

Gümrük müdürlüklerinden teslim alınan belge, paket ya da evrakları motorlu araçla hızlı bir şekilde ulaştıran kişi ve sektör gümrük kurye olarak adlandırılır. Profesyonel gümrük kurye hizmeti ile gümrük müdürlüklerine belge, paket iletebilir veya adınıza gelen kolileri aynı gün teslim alabilirsiniz.

İstanbul gümrük moto kurye nasıl çağırılır?

Acil olarak gümrük kurye hizmeti almak istiyorsanız Redex Kurye tarafından sunulan Gümrük acil moto kurye seçeneğimizi tercih edebilirsiniz. Acil gönderiler için gümrük moto kurye personellerimiz hemen harekete geçer ve sorunsuz bir teslimat sağlar.

Gümrük kurye çalışma saatleri nedir?

Gümrük kurye çalışma saatleri, gümrük müdürlüklerinin çalışma saatleriyle benzerdir. Ancak müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda gümrük müdürlüklerinin açılış saatinden önce veya kapanış saatinden sonra da hizmet vermekteyiz. Dilerseniz akşam saatlerinde belgenin evden alınmasını talep edebilir ve sabah saatlerinde gümrüğe iletilmesi gerektiğini belirtebilirsiniz.

Gümrük moto kurye teslimat süresi ne kadardır?

Gümrük moto kurye teslimat süresi gümrük müdürlüğü ve müşteri adresinin arasındaki mesafeye göre farklılık gösterir. Genel teslimat süresi 1 – 3 saattir. Ancak gümrük müdürlüğünün yakın olması ya da işlemlerin kısa sürede halledilmesi halinde gümrük moto kurye teslimat süresi azalacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen AraWhatsApp